LVT — це надійний захист вашого обладнання від стрибків і перепадів напруги в електромережі.
Стабілізатори цієї серії обладнані високошвидкісним процесорним блоком із тактовою частотою 32 МГц за допомогою якого відбувається тестування вхідної напруги 2 рази за 0,001с. Це дає змогу стабілізатору миттєво реагувати на зміни мережевої напруги.
У всіх моделях АСН допускається вхідна напруга до 430 В. Водночас якщо вхідна напруга перевищить допустиме значення, побутовий прилад буде вимкнений від мережі, поки напруга в мережі не встановлена до меж робочого діапазону стабілізатора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час вимкнення навантаження при перевищенні напруги в мережі 270В, не більше | 0,02 с |
| Максимальна потужність навантаження | 350Вт |
| Кількість ступенів регулювання | 16 |
| Номінальне значення вхідного напруги при Uвх=155В...270В | 220В+/-4% |
| Температура спрацьовування теплового захисту силових ключів | 80 град |
| Максимальна короткочасна потужність навантаження 4с | 2500Вт |
| Похибка індикації вх/вих напруги | +/- 1% |
| Робочий діапазон | 140В-270В |
| Час включення після аварії | 5с або 500с |
| Час вимкнення при високовольтному імпульсі в мережі, не більше | 0,01 с |
| Максимальна короткочасна потужність навантаження 8с | 900Вт |
| Форма виходящего напруги | синусоїдальна |
| Допустимий тривалий вхідна напруга, не більше | 430В |
| Температура спрацьовування теплового захисту трансформатора | 80 град |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 795 ₴









