Пропонуємо придбати настінний газовий турбований котел від італійського виробника компанії Fondital модель Victoria Compact CTFS 24. Потужність 24 кВт. Модель із закритою камерою згоряння, що дає змогу встановити цей прилад як у приватному будинку або котеджі, так і у квартирі багатоповерхового будинку. Має досить компактні розміри всього 700х400х250 мм, доступне встановлення в умовах обмеженого простору. Котел обладнаний мідним бітермічним теплообмінником для роботи системи опалення ( здатний опалювати площу до 240 мм) і контуру гарячого водопостачання (до 11,4 л/хв).)
- Котел із примусовою тягою та закритою камерою внутрішнього згоряння.
- Теплообмінник п'ятитрубний, двоконтурний, зроблений із міді, має високу ефективність.
- Зручна система стеження за роботою котла — про зміни вам повідомить миготливі світлодіодні лампочки.
- Функція регулювання частоти циклів запуску-установлення.
- Функція захисту від промерзання.
- Можливість антиблокування насоса.
- Можливість керувати розпалом пальника, виконувати іонізаційний контроль полум'я із застосуванням моноелектрода безпеки.
- Насосний вузол має компактні розміри, забезпечений запобіжним клапаном із максимально допустимим тиском у 3 бари, реле тиску води, зливний кран і вузол заповнення системи.
Характеристики, комплектація та зовнішній вигляд можуть змінюватися виробником без попереднього повідомлення.
Характеристики
| Електричні параметри | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Основні | |
| Вага | 28.4 кг |
| Виробник | Fondital |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Вид пального | Газоподібний |
| Тип топки | Закрита |
| Потужність номінальна | 23.7 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Тиск газу на вході в котел | 13 мбар |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Підключення газу | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від замерзання | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 11.4 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



