
Змішувач для умивальника VOLLE PARDO 1548.010106, графітовий
4 399 ₴
3 211,27 ₴
- В наявності
- Код: 083775
Змішувач для умивальника VOLLE PARDO 1548.010106 у графітовому кольорі (сірий сатин) — це сучасне рішення для ванної кімнати з акцентом на стиль і практичність. Сатинове покриття має стриманий вигляд, добре поєднується з сучасними інтер’єрами та менш помітні сліди води й використання.
Корпус виготовлений із нержавіючої сталі, що забезпечує високу стійкість до корозії, надійність і тривалий термін служби. Завдяки компактним розмірам змішувач ідеально підходить для щоденного використання та забезпечує комфорт під час умивання.
Одноважільне керування дозволяє легко та точно регулювати температуру і напір води. Врізний монтаж і кріплення на гайку забезпечують просту та надійну установку на умивальник.
Характеристики
• Бренд: VOLLE
• Серія: PARDO
• Артикул: 1548.010106
• Країна реєстрації бренду: Іспанія
• Колір: графітовий (сірий сатин)
• Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
• Тип керування: одноважільний
• Тип монтажу: врізний
• Кріплення: гайка
• Висота змішувача: 158 мм
• Висота виливу: 106 мм
• Довжина виливу: 117 мм
• Діаметр підключення шлангів: G1/2
• Довжина підвідних шлангів: 500 мм
• Вивід для фільтрованої води: ні
• Термостат: ні
• Гарантія: 60 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Графіт |
| Монтаж | На виріб |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип приєднання | Гайка |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 117 мм |
| Висота виливу | 106 мм |
| Висота | 158 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
- Ціна: 3 211,27 ₴



