

Змішувач для кухні з висувним виливом VOLLE BRAVO 1500.110306, сірий сатин
6 335 ₴
5 384,75 ₴
- В наявності
- Код: 083638
Змішувач для кухні з висувним виливом VOLLE BRAVO 1500.110306 у кольорі сірий сатин — це стильне та практичне рішення для сучасної кухні. Сатинове покриття сірого кольору виглядає стримано та елегантно, добре поєднується з мийками та технікою, а також менш помітні сліди від води та відбитки.
Корпус виготовлений із нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність, стійкість до корозії та надійність у щоденному використанні. Витяжний (висувний) вилив значно підвищує комфорт користування — дозволяє легко мити посуд, продукти та наповнювати великі ємності, а також спрощує догляд за кухонною мийкою.
Одноважільне керування забезпечує плавне та точне регулювання температури і напору води. Завдяки високій конструкції змішувач надає більше робочого простору під виливом. Врізний монтаж дозволяє встановлення на мийку або стільницю.
Характеристики
• Бренд: VOLLE
• Серія: BRAVO
• Артикул: 1500.110306
• Країна реєстрації бренду: Іспанія
• Колір: сірий сатин
• Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
• Тип керування: одноважільний
• Тип виливу: витяжний (висувний)
• Вид монтажу: врізний
• Висота змішувача: 440 мм
• Висота виливу: 232 мм
• Довжина виливу: 219 мм
• Діаметр підключення шлангів: G1/2
• Вивід для фільтрованої води: ні
• Термостат: ні
• Гарантія: 60 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На виріб |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 219 мм |
| Висота виливу | 232 мм |
| Висота | 440 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
- Ціна: 5 384,75 ₴



