
Змішувач для кухні VOLLE CRUZE 1547.110201 хром
5 100 ₴
3 723 ₴
- В наявності
- Код: 094002
Змішувач для кухні VOLLE CRUZE 1547.110201 хром нержавіюча сталь поворотний вилив
Змішувач для кухні VOLLE CRUZE 1547.110201 у класичному хромованому кольорі — сучасний кухонний змішувач іспанського бренду, який поєднує стильний дизайн, практичність та довговічність. Хромоване покриття надає змішувачу елегантного вигляду та легко поєднується з більшістю кухонних мийок і сучасної кухонної техніки.
Корпус змішувача виготовлений із нержавіючої сталі, що забезпечує високу міцність, стійкість до корозії та тривалий термін служби. Поворотний вилив дозволяє зручно користуватися кухонною мийкою та легко направляти потік води у потрібному напрямку. Одноважільне керування забезпечує плавне регулювання температури та напору води.
Завдяки врізному монтажу змішувач легко встановлюється на кухонну мийку або стільницю. Завдяки універсальному дизайну хромований змішувач для кухонної мийки гармонійно впишеться у класичний або сучасний інтер’єр кухні.
Характеристики
• Бренд: VOLLE
• Серія: CRUZE
• Артикул: 1547.110201
• Країна реєстрації бренду: Іспанія
• Колір: хром
• Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
• Тип керування: одноважільний
• Тип виливу: поворотний
• Вид монтажу: врізний
• Висота змішувача: 317 мм
• Висота виливу: 192 мм
• Довжина виливу: 142 мм
• Діаметр підключення шлангів: G1/2
• Довжина підвідних шлангів: 500 мм
• Вивід для фільтрованої води: ні
• Термостат: ні
• Гарантія: 60 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На виріб |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 142 мм |
| Висота виливу | 192 мм |
| Висота | 317 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
- Ціна: 3 723 ₴



