

Змішувач для кухні VENTA VS402UB неіржавіюча сталь SUS304, чорний
623 ₴
- В наявності
- Код: 6014
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні VENTA VS402UB виготовлений з неіржавіючої сталі марки SUS304. Корпус змішувача покрашений чорною порошковою краскою потребує мінімальні зусилля при догляді, на ньому практично не помітні залишки від води, на відміну від хромовиних виробів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venta |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Тип підводки | Гнучка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип приєднання | Гайка |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 180 мм |
| Висота виливу | 230 мм |
| Висота | 328 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴



