Тримач туалетного паперу з полицею на вакуумних присосках Hasko NEW HA-73158S-CHR
480 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5855
СТИЛЬНИЙ І ЗРУЧНИЙ НАСТІННИЙ ТРИМАЧ ДЛЯ ТУАЛЕТНОГО ПАПЕРУ З ПОЛИЦЕЮ
Настінний тримач для туалетного паперу з полицею торгової марки HASKO виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі та має хромоване покриття. Зручна і надійна вакуумна система для монтажу Super Suctionfix дозволяє міцно зафіксувати аксесуар, не вдаючись до свердління стін. Універсальні присоски з натурального каучуку зовні металізовані - це робить їх дизайн більш універсальним. Вироби повністю відповідають європейським санітарно-гігієнічним нормам, тому можуть використовуватися в будь-яких приміщеннях без шкоди для здоров'я людини. А надійний матеріал і висока якість виготовлення дозволяє розміщувати тримач для туалетного паперу в будь-якому приміщенні, незалежно від його мікроклімату. Вони можуть кріпитися на НЕпористу гладку поверхню.
ЗАМІТКА:Вакуумна присоска найкраще працює на керамічній плитці, склі, дзеркалах, граніті, нержавіючій сталі, акрилі, пластиці, ламінаті та БУДЬ-ЯКИХ НЕПОРИСТИХ ГЛАДКИХ (ГЛЯНЦЕВИХ) ПОВЕРХНЯХ.
|
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Присоска |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Колір | Хром |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 110 мм |
| Назва виробника | |
| Виробник | Hasko |
- Ціна: 480 ₴








