



Полиця з мильницею та гачком на вакуумних присосках (полірована нержавійка) HA-73124B-SSS
785 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5854
ОДНА З НАЙКРАЩИХ ВАКУУМНИХ СИСТЕМ ДЛЯ МОНТАЖУ АКСЕСУАРІВ - SUPER SUCTIONFIX.
Використовуючи присоски Super Suctionfix, Ви не будете турбуватися про те, що аксесуари погано зафіксовані. Перевірена часом система є однією з кращих серед представлених сьогодні на ринку, тому що вона тримає навантаження більше 10 КІЛОГРАМ!!!
Вакуумна присоска виготовлена з натурального каучуку, що гарантує надійну фіксацію і тривалий час роботи. Полиця виготовлена з хромованої нержавіючої сталі, що забезпечує стильне і елегантне оздоблення, а також запобігає від корозії. Хромоване покриття забезпечує чудовий зовнішній вигляд, а якість матеріалів підтверджується численними тестами.
Вакуумна присоска найкраще працює на керамічній плитці, склі, дзеркалах, граніті, нержавіючій сталі, акрилі, пластиці, ламінаті та БУДЬ-ЯКИХ НЕПОРИСТИХ ГЛАДКИХ (ГЛЯНЦЕВИХ) ПОВЕРХНЯХ.
ЗАМІТКА:
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Висота | 155 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Назва виробника | |
| Виробник | Hasko |
- Ціна: 785 ₴



