ОДНА З НАЙКРАЩИХ ВАКУУМНИХ СИСТЕМ ДЛЯ МОНТАЖУ АКСЕСУАРІВ - SUPER SUCTIONFIX.
Використовуючи присоски Super Suctionfix, Ви не будете турбуватися про те, що аксесуари погано зафіксовані. Перевірена часом система є однією з кращих серед представлених сьогодні на ринку, тому що вона тримає навантаження більше 10 КІЛОГРАМ!
Вакуумна присоска виготовлена з натурального каучуку, що гарантує надійну фіксацію і тривалий час роботи. Тримач туалетного паперу виготовлений з хромованої нержавіючої сталі, що забезпечує стильне і елегантне оздоблення, а також запобігає від корозії. Хромоване покриття забезпечує чудовий зовнішній вигляд, а якість матеріалів підтверджується численними тестами.
Вакуумна присоска найкраще працює на керамічній плитці, склі, дзеркалах, граніті, нержавіючій сталі, акрилі, пластиці, ламінаті та БУДЬ-ЯКИХ НЕПОРИСТИХ ГЛАДКИХ (ГЛЯНЦЕВИХ) ПОВЕРХНЯХ. Для монтажу на інші поверхні використовувати монтажний диск!
ЗАМІТКА:
|
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | Hasko |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Хром |
| Тип кріплення | Присоска |
| Наявність кришки | Немає |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
- Ціна: 375 ₴






