Пропонуємо придбати тримач для туалетного паперу AQUAVITA Plasa 87010. Виготовлений у сучасному дизайні чітких і прямих ліній. Надійна конструкція з латуні гарантує високу надійність і тривалий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquavita |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Латунь |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Наявність кришки | Так |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 55 мм |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴



