Комплект кутових поличок (4 полиці 24,5 * 24,5 см які регулюються по висоті, з отворами для злива води) на телескопічній металевій трубці від 135 до 260см. Не потребують сверління стіни, монтуються розпором від стелі до ванни або до полу. В комплекті з полицями: 2 гачки, 2 мильниці. Виріб білого кольору, полиці пластикові трубка - металева.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма полиці | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Виробник | Prima Nova |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основний колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Висота | 2600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь покрита фарбою |
| Полиці | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



