Пропонуємо придбати дозатор рідкого мила преміум'якості Topaz TКВ 9933А. Виготовлений у сучасному стилі кубизмам і чітких прямих ліній. Латунний корпус виробу додатково покритий трьома шарами хрому, таке поєднання матеріалів максимально підходить для експлуатації навіть у вологих умовах тривалий період. Матове покриття спрощує догляд за скляною частиною дозатора рідкого мила. Відповідна частина кріплення у формі восьмигранника надійно зафіксує виріб на стіні.
Кріплення — Шурупи
Тип встановлення — Настінний (підвісний)
Керування — Натискне
Матеріал виробу:
- Колба дозатора: скло
- Фурнітура: латунь
Колір виробу — Хром
Комплектація
- Монтажні елементи
- Дозатор для мила
Габарити (ШхВ): 6 х 17.5 см
Вага — 0.57 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topaz |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Тип управління | Механічне |
| Вага | 0.57 кг |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17.5 см |
| Ширина | 6 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Topaz TKB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴







