Пропонуємо придбати дозатор рідкого мила Perfect Sanitary Appliances КВ 9932. Виготовлений у сучасному стилі кубизмам і чітких прямих ліній. Латунний корпус виробу додатково покритий шаром хрому, таке поєднання матеріалів максимально підходить для експлуатації навіть у вологих умовах тривалий період. Відповідна частина кріплення у формі восьмигранника надійно зафіксує виріб на стіні.
Кріплення — Шурупи
Тип встановлення — Настінний (підвісний)
Керування — Натискне
Матеріал виробу:
- Колба дозатора: скло
- Фурнітура: латунь
Колір виробу — Хром
Комплектація:
- Монтажні елементи
- Дозатор для мила
Габарити (ШхВ): 5 х 17 см
Вага — 0.64 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topaz |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал виготовлення | Нержавіючий метал |
| Вага | 0.64 кг |
| Тип управління | Натискне |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 5 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 383 ₴




