Пропонуємо придбати ATLANTIC STEATITE CUBE VM 75 S4 C - накопичувальний електричний водонагрівач із оновленим дизайном, в якому втілені кращі розробки для комфорту. Водонагрівач має форму призми і може бути встановлений в будь-якому інтер'єрі або вбудований в меблі.
У конструкції водонагрівача використовується унікальний «сухий» стеатитовий ТЕН, розроблений інженерами французької компанії ATLANTIC. Компанія ATLANTIC першою застосувала технологію керамічних нагрівальних елементів (ТЕНів) в побутових приладах. «Сухий» стеатитовий ТЕН не контактує з водою, він захищений сталевою емальованою колбою. Завдяки цьому бак водонагрівача максимально захищений від та накипу. Для додаткового захисту від корозії та мінеральних відкладень у водонагрівачах даної серії застосовують магнієвий анод, який має збільшений термін експлуатації. Використання стеатитового ТЕНа і магнієвого анода продовжують термін служби водонагрівача і дозволяють істотно знизити витрати на техобслуговування.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Всі водонагрівачі серії ATLANTIC STEATITE CUBE мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє звести теплові втрати всього до 5-6 ° C в добу та зберегти воду гарячою протягом тривалого часу. Вбудований надточний капілярний термостат із точністю до 1 ° C визначає температуру нагрівання води, що дозволить Вам економити до 15% електроенергії.
Сучасний дизайн водонагрівача дозволить йому гармонійно вписатися в Ваш інтер'єр, а абсолютно безшумна робота і зовнішнє регулювання температури роблять експлуатацію водонагрівача комфортною. ATLANTIC STEATITE CUBE об'ємом 75 літрів підійде для сім'ї з 3-х осіб.
Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 7 років, на електричну частину - 2 роки.
ОСОБЛИВОСТІ:- Сучасна електронна панель з індикацією та відображенням процесу нагрівання води
- «Сухий» стеатитовий ТЕН
- «Ручний» режим - дозволяє налаштувати температуру нагрівання води від 24 до 65 С
- Режим «Антизамерзання» - автоматичне підтримання температури + 7 ° з метою зниження енергоспоживання у період відсутності користувача
- Робочий бак і колба ТЕНа вкриті емаллю із вмістом цирконію - 100% захист від електрохімічної корозії і додаткові антибактеріальні властивості
- Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
- Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води із нержавіючої сталі
- Надточний капілярний термостат - економія електроенергії до 15%
- Захист від перегрівання
- Клас захисту IP 24 - можна встановлювати у ванних кімнатах
- Клас енергоефективності ErP - С
- У комплекті є кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейн
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic Group |
| Страна производитель | Египет |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 75 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Граненный |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вес | 26 кг |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Электронное |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Нет |
| Ускоренный нагрев | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 710 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глубина | 532 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность ТЭНа ,кВт | 2*1,2 |
- Цена: Цену уточняйте









