Пропонуємо придбати Аtlantic Steatite Cube Slim VM 50 S3 C 1500W – накопичувальний електричний водонагрівач в формі призми оновленого дизайну з електронною панеллю керування. Форма Cube Slim дозволяє отримувати на 30% більше гарячої води в порівнянні з моделями циліндричної форми того ж обсягу. ідеальне рішення для регіонів з жорсткою водою.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙНВодонагрівач вузької форми з унікальним сучасним дизайном дозволить найбільш ефективно використовувати простір вашого будинку. Розмір водонагрівача в глибину c урахуванням кріплень становить всього 34,7 см, висота 90,4см.
«СУХИЙ» НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТВ конструкції водонагрівача використовується унікальний «сухий» стеатитовий ТЕН, розроблений інженерами французької компанії ATLANTIC. Компанія ATLANTIC першою застосувала технологію керамічних нагрівальних елементів (ТЕНів) в побутових приладах. «Сухий» стеатитовий ТЕН не контактує з водою, він захищений сталевого емальованого колбою. Завдяки цьому бак водонагрівача максимально захищений від корозії і від накипу.
ЕЛЕКТРОННА ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ- Дисплей, відображує процес нагріву гарячої води.
- Інтуїтивний користувальницький інтерфейс для простого вибору режиму роботи і настройки температури нагрівання води, в залежності від потреб користувача.
- Режим «Ручної настройки» - дозволяє встановити бажану температуру нагріву води в діапазоні 24-65°C.
- Режим «FROST FREE» - автоматична підтримка температуры +7°C , з метою зниження енергоспоживання в період відсутності споживача.
Робочий бак покритий емаллю з вмістом цирконію – 100% захист від електрохімічної корозії і додаткові антибактеріальні властивості
ІЗОЛЯЦІЯ ПУ ПІНОЮ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ (БЕЗ CFC)Висока щільність застосовуваної теплоізоляції забезпечує низькі тепловитрати, і дозволяє зберігати воду гарячою протягом тривалого періоду.
ГАРАНТІЯГарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 7 років, на електричну частину - 2 роки.
ОСОБЛИВОСТІ:- Сучасна електронна панель з індикацією і відображенням процесу нагріву води
- Сухий стеатитовий ТЕН
- Вихід гарячої води збільшено на 30%
- «ручний» режим - дозволяє налаштувати температуру нагрівання води від 24 до 65 С
- Режим «антизамерзання» - автоматична підтримка температури + 7 ° C, з метою зниження енергоспоживання в період відсутності користувача.
- Робочий бак і колба Тена покриті емаллю з вмістом цирконію - 100% захист від електрохімічної корозії і додаткові антибактеріальні властивості
- Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
- Патрубки подачі холодної і відбору гарячої води з нержавіючої сталі
- Надточний капілярний термостат- економія електроенергії до 15%
- Захист від перегріву
- Клас захисту IP 24 - можна встановлювати у ванних кімнатах
- Клас енергоефективності ErP – С
- У комплекті йде кабель з вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейн
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic Group |
| Страна производитель | Египет |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вес | 19.5 кг |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Электронное |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Нет |
| Ускоренный нагрев | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 909 мм |
| Ширина | 342 мм |
| Глубина | 387 мм |
- Цена: 10 799 ₴






