
Водонагрівач RENS RE50-12/RW 50 л
3 619 ₴
- В наявності
- Код: 6505
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бойлер Rens ECO — це накопичувальний електричний водонагрівач, створений для забезпечення гарячою водою у побуті. Він має циліндричний корпус у білому кольорі, настінний вертикальний монтаж та просте механічне керування.
Модель обладнана мокрим нагрівальним елементом потужністю 1200 Вт, який працює від мережі 220–240 В, 50/60 Гц. Водонагрівач оснащений відкритим регулятором температури на корпусі та механічним індикатором. Номінальний тиск становить 0,8 МПа, клас захисту від ураження електричним струмом — І, що забезпечує базову безпеку екксплуатації.
Внутрішній бак виготовлений зі сталі з покриттям, що підвищує його довговічність.
Ця модель стане практичним рішенням для дому завдяки оптимальному об’єму, економічному енергоспоживанню та простому керуванню
Модель обладнана мокрим нагрівальним елементом потужністю 1200 Вт, який працює від мережі 220–240 В, 50/60 Гц. Водонагрівач оснащений відкритим регулятором температури на корпусі та механічним індикатором. Номінальний тиск становить 0,8 МПа, клас захисту від ураження електричним струмом — І, що забезпечує базову безпеку екксплуатації.
Внутрішній бак виготовлений зі сталі з покриттям, що підвищує його довговічність.
Ця модель стане практичним рішенням для дому завдяки оптимальному об’єму, економічному енергоспоживанню та простому керуванню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rens |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 619 ₴



