


Дзеркало Kroner KRP Spiegel R2-6060 з LED-підсвічуванням та антизапітнінням
3 444 ₴
- В наявності
- Код: 5912
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало кругле для ванної кімнати, вологостійке з підсвіткою і режимом антизапотівання. Керування здійснюється двома сенсорними кнопками на передній панелі. Яскравість підсвітки регулюється, підсвітка біла, на повній потужності досить лише дзеркала для освітлення ванної кімнати площею приблизно 5 м2. Увімкнувши функцію антизапотівання, Ви позбудетеся набридливого конденсату на дзеркалі (рекомендуємо вмикати її перед початком приймання ванної або душу)
| Висота, мм | 600 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина, мм | 25 |
| Комплектація | Дзеркало, кріплення. |
| Матеріал | Стекло |
| Матеріал корпусу | Алюміній/Пластик |
| Призначення | Для ванної кімнати |
| Наявність світильника | Да |
| Живлення | Від мережі змінного струму 220 В |
| Поверхня | Глянсова |
| Підсвітка | У полотні |
| Розташування підсвічування | Усередині полотна периметром |
| Серія | Spiegel |
| Система зберігання | Не передбачена |
| Способ монтажа | Настінний |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Тип вироби | Дзеркальне полотно |
| Тип кріплення | Шурупи |
| Тип лампи світильника | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудований |
| Форма | Кругла |
| Функція антизапотівання | Да |
| Ширина, мм | 600 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дзеркало |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 444 ₴



