Насосная станция Tatra-Line JSW-100N +24л 0.75 кВт 88736
4 361 ₴
- В наличии
- Код: 6362
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насосна станція серії JSW-100N на безі відцентрового самовсмоктуючого насоса з гідроакумулятором 24л.,використовується в побуті для перекачування чистої води без хімічно-агресивних домішок. Застосовується для поливу міста, садів, підвищення тиску в системах водопостачання. Насосна станція JSW-100N розрахована на тривалий режим роботи.
| Модель | JSW-100N |
| Бренд | TATRA-LINE |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Спосіб установки | Горизонтальний |
| Потужність | 0,75 кВт. |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Макс. Температура | 40 °C |
| Розмір підключення | 3/4 дюйм |
| Діамтр патрубка груп безпеки | 1 дюйм |
| Напруга мережі | 220 В |
| Клас захисту | ІР 44 |
| Об’єм | 24 л. |
| Матеріал корпусу | Нерж. Сталь / Чавун |
| Гарантія | 24 міс. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Tatra |
| Вид насоса | Насосная станция |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Повышение давления | Да |
| Глубина до зеркала воды | 8 м |
| Качество воды | Чистая |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструктивные особенности | |
| Объем гидробака | 24 л |
| Установка насоса | Горизонтальная |
Информация для заказа
- Цена: 4 361 ₴



