


Смеситель для ванны VENTA VC302DS ,нерж, сатин, картр 35мм
2 265 ₴
- В наличии
- Код: 86456
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Змішувач для ванни VENTA VC302DS виготовлений з неіржавіючої сталі. Це надає виробам високу міцність та довговічність. Має колір сатин та дуже легкий у догляді, на такому виробі майже не помітні сліди від води.
Корпус неіржавіючого змішувача Вента не має жодного покриття, за рахунок цього змішувач довгий час буде залишатись у бездоганному вигляді, маючи стійкість до різних побутових чистячих засобів.
Картриджі та кран-букси в змішувачах мають підвищений ресурс у 300 тис. циклів відкриття/закриття, що надає виробам довгий та безтурботний експлуатаційний термін.
Корпус неіржавіючого змішувача Вента не має жодного покриття, за рахунок цього змішувач довгий час буде залишатись у бездоганному вигляді, маючи стійкість до різних побутових чистячих засобів.
Картриджі та кран-букси в змішувачах мають підвищений ресурс у 300 тис. циклів відкриття/закриття, що надає виробам довгий та безтурботний експлуатаційний термін.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venta |
| Страна производитель | Чехия |
| Назначение смесителя | Для ванны |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Нержавеющая сталь |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Форма излива | Традиционная |
| Поворотный излив | Да |
| Монтаж | Настенный |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Поверхность | Матовая |
| Комплектация | |
| Аэратор | Да |
| Лейка | Да |
| Держатель для душевой лейки | Да |
| Душевой шланг | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина излива | 306 мм |
| Высота | 151.5 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Диаметр керамического картриджа | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 265 ₴



