

Електрична рушникосушка сухого типу Polywarm EU11/45 чорна
5 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: EU11/45 b
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія сухого типу електричних рушникосушок Tesla (EU) - змодульоване рішення, яке не залежить від водопостачання. Повністю автономна робота не залежно від опалювального сезону з можливістю монтажу практично у будь-якому місці ванної кімнати. З урахуванням установки опцій (регуляторів і програматорів) - почувати себе комфортно, безпечно і економно розподіляти витрати по оплаті комунальних платежів. Ця зручна модель, з U-образними ребрами, а також проміжками між секціями, дозволяє максимально комфортне використання . Особливості рушникосушок Polywarm - антикорозійна обробка металу, подвійне полімерне покриття, товщина труб, розраховані на різні типи систем опалювання. Удосконалення технології пайки сполучних швів дозволило виробляти рушникосушки, які відповідають суворим європейським стандартам.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вид | Драбинка |
| Высота | 1160 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 125х45х16 см |
| К-ть секций | 11 |
| Колір виробу | Білий |
| Материал | Сталь |
| Межосевое расстояние | 400 мм |
| Мощность, Вт | 199 Вт |
| Тепловіддача | збільшена на 20% |
| Тип подключения | Універсальний |
| Ширина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 250 ₴



