

Дизайн радіатор (рушникосушка) Bukovyna WB16/55
5 670 ₴
- Готово к отправке
- Код: WB16/55
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висока якість матеріалів, інноваційні та передові виробничі системи і забезпечення якості, гарантують надійний продукт з максимальною деталізацією і продуктивністю, навіть для низькотемпературних систем. Наша технологія поєднує в собі інновації з ергономікою, персоналізовані функції з ідеальним комфортом. Cиметрично розподілені плоскі профільні труби із рівномірними інтервалами додають виробу виразний стиль. Рушникосушка має модний та зручний, з більш витриманою поверхнею, дизайн.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вид | Драбинка |
| Высота | 1210 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 121х55х7.3 см |
| Диаметр подключения | 1/2 дюйма |
| К-ть секций | 16 |
| Колір виробу | Білий |
| Материал | Сталь |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Подвод воды | Нижній |
| Тепловіддача | збільшена на 20% |
| Ширина | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 670 ₴



