
Дизайн радіатор Polywarm Mirrage
13 860 ₴
- Готово к отправке
- Код: mirrage
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висока якість матеріалів, інноваційні та передові виробничі системи і забезпечення якості, повністю інтегровані в усі корпоративні процеси, гарантують надійний продукт з максимальною деталізацією і продуктивністю, навіть для низькотемпературних систем. Наша технологія поєднує в собі інновації з ергономікою, персоналізовані функції з ідеальним комфортом. Трубчасті водяні радіатори з дзеркальною вставкою- оригінальне та практичне рішення для передпокоїв у квартирах та котеджах. Металеве кріплення дизайн радіатора відповідає 4 класу у відповідності з VDI 6036.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Драбинка |
| Высота | 1510 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 160х80х7.3 см |
| Диаметр подключения | 1/2 дюйма |
| К-ть секций | 12 |
| Колір виробу | Білий |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Мощность, Вт | 735 Вт |
| Подвод воды | Нижній |
| Тепловіддача | збільшена на 20% |
| Ширина | 740 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 860 ₴



