
Радіатор опалення для ванної кімнати Polywarm WD36/65
6 510 ₴
- Готово к отправке
- Код: WD36/65
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор опалення для ванної кімнати моделі Berlin (WD) За рахунок поєднання прямих ребер та ребер серії WU у даній моделі властивий лаконічний дизайн, а покращені експлуатаційні характеристики дозволяють використовувати радіатор не лише для сушіння рушників, білизни чи одягу, а й як основне джерело обігріву.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вид | Драбинка |
| Высота | 1660 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 171х65х7.3 см |
| Диаметр подключения | 1/2 дюйма |
| К-ть секций | 36 |
| Колір виробу | Білий |
| Материал | Сталь |
| Межосевое расстояние | 600 мм |
| Мощность, Вт | 1041 Вт |
| Подвод воды | Нижній |
| Тепловіддача | збільшена на 20% |
| Ширина | 650 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 510 ₴



