
Радіатор опалення для ванної кімнати Polywarm WR10/65
2 352 ₴
- Готово к отправке
- Код: WR10/65
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ергономічний дизайн - основна властивість даної моделі що поєднує в собі прямі ребра та бокові колектори з арочної труби. Модель WR сумісна як із класичним, так із сучасним інтер'єром. З нею у вашій ванній кімнаті побільшає комфорту та тепла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Драбинка |
| Высота | 500 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 55х65х7.3 см |
| Диаметр подключения | 1/2 дюйма |
| К-ть секций | 10 |
| Колір виробу | Білий |
| Межосевое расстояние | 600 мм |
| Мощность, Вт | 296 Вт |
| Подвод воды | Нижній |
| Тепловіддача | збільшена на 20% |
| Ширина | 650 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 352 ₴



