

Радіатор опалення для ванної кімнати Polywarm WG25/45
4 788 ₴
- Готово к отправке
- Код: WG25/45
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор опалення для ванної кімнати моделі Munich (WG) характеризується витонченим дизайном. Ребра даної моделі мають дугоподібну форму з бічними колекторами з арочної труби. З нею у вашій ванній кімнаті стане комфортніше і тепліше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Драбинка |
| Высота | 1460 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 150х45х7.3 см |
| Диаметр подключения | 1/2 дюйма |
| К-ть секций | 25 |
| Колір виробу | Білий |
| Межосевое расстояние | 400 мм |
| Мощность, Вт | 605 Вт |
| Подвод воды | Нижній |
| Тепловіддача | збільшена на 20% |
| Ширина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 788 ₴



