Насосна станція TATRA QB60 має чавунний корпус і двополюсний двигун з короткозамкненим ротором потужністю 0.37кВт. Дана модель призначена для водопостачання і подачі води. Гідроакумулятор, яким комплектується насосна станція Татра QB60 має об'єм 24 літра, розрахована на тривалий режим роботи. Вся насосна техніка має сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки.
| Модель | QB 60 |
| Бренд | TATRA-LINE |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Спосіб установки | Горизонтальний |
| Потужність | 370 Вт. |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Макс. Температура | 40 °C |
| Розмір підключення | 3/4 дюйм |
| Діамтр патрубка груп безпеки | 1 дюйм |
| Напруга мережі | 220 В |
| Клас захисту | ІР 44 |
| Об’єм | 24 л. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Гарантія | 12 міс. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Tatra |
| Вид насоса | Насосная станция |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Потребляемая мощность | 370 Вт |
| Глубина до зеркала воды | 8 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструктивные особенности | |
| Объем гидробака | 24 л |
| Материал корпуса | Чугун |
Информация для заказа
- Цена: 2 808 ₴



