Насосна станція TATRA JET150L має чавунний корпус і двополюсний двигун з короткозамкненим ротором потужністю 1.3 кВт. Дана модель призначена для водопостачання і подачі води. Гідроакумулятор, яким комплектується насосна станція Татра JET150L має об'єм 24 літра, розрахована на тривалий режим роботи. Вся насосна техніка має сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки.
Насосна станція JET-150L призначена для подачів води з колодязів, свердловин, відкритих водойм і магістральних водопроводів, а також для автоматичної підтримки робочого тиску у водопровідній мережі. Насосні станції розроблені для експлуатації тільки в побутових гідравлічних системах і не підлягають використанню в комерційних, промислових і муніципальних системах.
| Модель | JET-150L |
| Бренд | Tatra-Line |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Спосіб установки | горизонтальний |
| Потужність | 1.3 кВт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Макс.температура | 40 °C |
| Розмір підключення | 3/4 дюйм |
| Діамтр патрубка груп безпеки | 1 дюйм |
| Напруга мережі | 220В |
| Клас захисту | ІР44 |
| Об’єм | 24 л. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Гарантия | 24 міс. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Tatra |
| Вид насоса | Насосная станция |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Глубина до зеркала воды | 8 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструктивные особенности | |
| Объем гидробака | 24 л |
| Материал корпуса | Чугун |
Информация для заказа
- Цена: 4 495 ₴





