

Насосная станция TATRA-Line JET100L 1.1 кВт (длинный чугун) (37566)
4 437 ₴
- В наличии
- Код: 6163
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насосна станція TATRA JET100L має чавунний корпус і двополюсний двигун з короткозамкненим ротором потужністю 1.1кВт. Дана модель призначена для водопостачання і подачі води. Гідроакумулятор, яким комплектується насосна станція Татра JET100L має об'єм 24 літра, розрахована на тривалий режим роботи. Вся насосна техніка має сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки.
| Модель | JET 100L |
| Бренд | TATRA-LINE |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Спосіб установки | Горизонтальний |
| Потужність | 1,1 кВт. |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Макс. Температура | 40 °C |
| Розмір підключення | 3/4 дюйм |
| Діаметр патрубка груп безпеки | 1 дюйм |
| Напруга мережі | 220В |
| Клас захисту | ІР 44 |
| Об’єм | 24 л. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Гарантія | 12 міс. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Tatra |
| Вид насоса | Насосная станция |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Глубина до зеркала воды | 8 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструктивные особенности | |
| Объем гидробака | 24 л |
| Материал корпуса | Чугун |
Информация для заказа
- Цена: 4 437 ₴



