



Насос фекальный с ножами TATRA-Line WQCD 2 - 2,6 Чугун (47427)
3 685 ₴
- В наличии
- Код: 6151
Область застосування:
Фекальні насоси серії WQСD обладнані ріжучим механізмом, що дозволяє попередньо подрібнювати тверді та волокнисті включення, що містяться у перекачуваній рідині. Призначені для підйому брудних вод та хімічно неагресивних рідин, таких як ґрунтові та поверхневі води, в тому числі із вмістом намулу, побутових стоків, фекалій, а також для осушення зливних колодязів, басейнів, підвалів.
Конструктивні характеристики:
– Мідна обмотка двигуна
– Корпус насоса із чавуну
– Вал, нержавіюча сталь.
– Двигун асинхронний, однофазний із вбудованим тепловим захистом та високим ККД
– Подрібнюючий механізм із сплаву ZG40Cr
– Статор з двома обмотками (робоча та пускова), які дозволяють визначити ступінь нагріву
– Подвійне механічне ущільнення із керамографіту
– Комплектується датчиком рівня води поплавкового типу і може працювати в автоматичному режимі
– Довжина кабелю 7 м
Фекальний насос Татра WQСD — це серія занурювальних чавунних насосів з ножем, призначених для перекачування побутових стічних вод.
Каналізаційний насос використовується в септиках середніх підсобних домогосподарств для перекачування рідини з великими включеннями.
Фекальний насос з ножем устаткований блоком аварійного відключення, а також поплавковим вимикачем, який забезпечує автоматичну роботу пристрою.
Особлива технологія механізму, що ріже, дозволяє каналізаційним насосам TATRA-Line працювати в складних умовах. Дана модель фекальних насосів можуть використовуватися як в приватних будинках, на дачах, так і на середніх сільськогосподарських об’єктах.
Для забезпечення безперебійної роботи фекальних насосів характеристикою передбачений захист від перевантаження. Патрубок насоса дозволяє під’єднати напірний шланг за допомогою хомута або швидко роз’ємного з’єднання.
Фекальний каналізаційний насос TATRA-Line має чудові технічні характеристики: максимальний напір насоса становить від 12 до 18 метрів, продуктивність від 300 до 400 л \ хв.
Чавунний корпус насоса для септика чудово справляється з тепловідведенням.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКЦІЇ:
| Торгова марка | TATRA-LINE |
| Тип насоса | З ріжучим механізмом |
| Максимальний напір, м | 12 |
| Максимальна потужність, л/хв | 330 |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Діаметр напірної труби | 2 дюйма |
| Діамето твердих частинок в суспензії, мм | 35 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 40 |
| Клас нагрівостійкості ізоляції | В |
| Матеріал корпусу | Чавуну з антикорозійним покриттям |
| Потужність, Bт | 220-240V / 50 Hz |
| Напруга живлення | 2600 |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Кабель | 1 м кабелю + вилка євро |
| Вага | 16,4 кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Tatra |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 12 м |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Количество скоростей | 1 |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Вес | 16.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Да |
| Материал корпуса | Чугун |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 265 мм |
| Высота | 420 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 3 685 ₴



