Насос фекальный TATRA-Line WQD1-1.1 А Чугун (47426)
3 164 ₴
- В наличии
- Код: 6150
Область застосування:
Фекальні насоси Татра серії WQD центробіжного типу призначені для перекачування рідин з невеликим вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, дощової та фільтраційної води. Вони надійні, економічні та прості у використанні. Також застосовуються для наповнення чи осушення басейнів, переробки побутових стоків, подачі води з неглибоких колодязів, цистерн, відкритих водойм, систем автоматичного водопостачання у сільському господарстві, поливу городів, зрошення садів.
Конструктивні характеристики:
– Мідна обмотка двигуна
– Корпус насоса із чавуну
– Робоче колесо одноканальне, закритого типу із чавуну
– Двигун асинхронний, однофазний із вбудованим тепловим захистом та високим ККД
– Вал насоса із нержавіючої сталі
– Механічне ущільнення із керамографіту з масляним затвором
– Комплектується датчиком рівня води і може працювати в автоматичному режимі
– Довжина кабелю 7 м
Рідина, що перекачується: чиста або забруднена вода або інша рідина, схожа з водою за щільністю та хімічною активністю
Показник рН 4 – 10
Вміст механічних домішок, трохи більше 5 кг/м³
Максимальний розмір частинок не більше 30 мм
Максимальна температура рідини, що перекачується: +40°С
Мінімальний рівень осушення: 320 мм
Мінімальний діаметр колодязя: 600 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Tatra |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 10 м |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Качество воды | Грязная |
| Вес | 16.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 265 мм |
| Высота | 400 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 7 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
- Цена: 3 164 ₴








