


Насос скважинный шнековый TATRA-Line 3QGD-1-40 0.55 КВт, Q.Max 25л/Мин., H.Max 90м. (88423)
2 583 ₴
- В наличии
- Код: 6148
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насос скважинный шнековый TATRA-Line 3QGD-1-40
Шнековий насос Татра 3QGD-1-40 — призначений для подачі чистої та питної води із свердловин та колодязів діаметром від 90 мм та більше. Вони використовуються для загального водопостачання, створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках і т.д. Можуть застосовуватися із використанням механічної чи електронної схем керування в системах автоматичної подачі води. Вони є хорошим вибором в ситуаціях, коли потрібно досягнути високих показників по напору при використанні насоса невеликої потужності.
| Модель | 3QGD-1-35 0.37 кВт | 3QGD-1-40 0.55 кВт | 3QGD-1-60 0.75 кВт |
| Страна регистрации бренда | Польща | Польща | Польща |
| ТМ | TATRA-LINE | TATRA-LINE | TATRA-LINE |
| Серия | 3QGD | 3QGD | 3QGD |
| Тип двигуна | Шнековий | Шнековий | Шнековий |
| Материал корпуса | Нержавіюча сталь | Нержавіюча сталь | Нержавіюча сталь |
| Мощность | 0,37 кВТ | 0,55 кВт | 0,75 кВт |
| Напір | 70м | 90м | 110м |
| Продуктивність | 25 л/хв | 25 л/хв | 30 л/хв |
| Напряжение сети | 220В | 220В | 220В |
| Довжина кабелю | 20м + євро вилка | 20м + євро вилка | 20м + євро вилка |
| Диаметр підключення | 1 дюйм | 1 дюйм | 1 дюйм |
| Макс. Температура | 30 °C | 30 °C | 30 °C |
| Номинальное давление | 5 бар | 5 бар | 5 бар |
| Класс защиты | IP 68 | IP 68 | IP 68 |
| Гарантия | 12 мес | 12 мес | 12 мес |
| Діамтр насосу | 3 дюйм | 3 дюйм | 3 дюйм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tatra |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 30 град. |
| Потребляемая мощность | 0.55 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 75 мм |
| Длина | 75 мм |
| Высота | 550 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальный напор | 90 м |
Информация для заказа
- Цена: 2 583 ₴



