


Насос скважинный вихревой TATRA-Line 4SKM-150 1.1 Kw Q.Max 45л/Мин., H.Max 98m (88426)
4 620 ₴
- В наличии
- Код: 6142
Побутовий насос занурювального типу TATRA-Line 4SKM-150 призначений для перекачування води з колодязів, свердловин, цистерн, а також водойм. Електронасоси з маркуванням 4SKM 150 відмінно підходять для використання у вузьких свердловинах – за умови, що їхній внутрішній діаметр становить не менше 150 мм.
Татра 4SKM150 – оптимальне рішення для забезпечення водою індивідуальних будинків та дач, невеликих господарств, систем крапельного типу поливу. Не можна використовувати для перекачування вибухонебезпечних та легкозаймистих рідин, а також води із забрудненняями – сміття, волосся, волокна, пісок, мул тощо.
Двигун асинхронний однофазний із вбудованим конденсатором. Має два полюси, ротор короткозамкнутого типу, масляне наповнення. Розрахований на тривалу роботу. При перегріві двигун автоматично вимкнеться, а за нормалізації показників – відновить роботу
| Модель | 4SKM-100 | 4SKM-150 |
| Діаметр підключення | 1 дюйм | 1 дюйм |
| Максимальна температура води | 30 градусів за °C | 30 градусів за °C |
| Джерело живлення | 220 В | 220 В |
| Матеріал виробу робочого колеса | Нержавіюча сталь | Нержавіюча сталь |
| Тип двигуна | Вихровий | Вихровий |
| Потужність | 0.75 кВт | 1.1 кВт |
| Номинальное давление | 5 бар | 5 бар |
| Клас захисту | IP68 | IP68 |
| Стійкість до піску | Ні | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 14 м | 14 м |
| Матеріаль виробу насоса | Нержавіюча сталь | Нержавіюча сталь |
| Підйом води | 60 м | 98 м |
| Забір води | Середній | Середній |
| Продуктивність | 45 л/хв | 45 л/хв |
| Діаметр насосу | 4 дюйми | 4 дюйми |
| Кабель | 20м + вилка євро | 20м |
| Гарантія | 12 місяців | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tatra |
| Страна производитель | Польша |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальная температура окружающей среды | 30 град. |
| Потребляемая мощность | 1.1 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 95 мм |
| Длина | 95 мм |
| Высота | 505 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальный напор | 98 м |
- Цена: 4 620 ₴



