Иммергаз Мини Найк 24 3E - це настінний газовий двоконтурний котел потужністю 24 кВт з відкритою камерою згоряння (димохідний), призначений для опалення і гарячого водопостачання. Котел Immergas Mini Nike 3E 24 підходить для опалення квартири, будинки, приміщення площею від 40 до 240 м2.
Функції та технічні характеристики котла Immergas Mini Nike 3E 24:
- Компактні габаритні розміри: 440х240х755 мм. Завдяки невеликим розмірам котел серії Mini зручно встановлювати в умовах обмеженого простору в невеликі ніші та поглиблення.
- Відкрита камера згорання. Котел Immergas Mini Nike 24 3 E при спалюванні газу використовує кисень з приміщення в якому розташований. Це полегшує монтаж димоходу (досить гофрованої труби виведеної в витяжну вентиляцію).
- Два контури обігріву. Котел має два роздільних теплообмінника (первинний з міді і вторинний з нержавіючої сталі) для забезпечення опалення та гарячого водопостачання.
- Електронна модуляція полум'я. Котел автоматично регулює подачу газу і інтенсивність полум'я в залежності від обраних налаштувань.
- Система діагностики на дисплеї з цифровою індикацією. Дана система дозволяє швидко визначити причину виникнення аварійної ситуації і висвічує на дисплеї номер помилки.
- Система проти замерзання газового котла «Антифриз». При зниженні температури в контурах котла до 4о С Nike Mini 24 3 E автоматично запускає насос і розпал для виключення можливості замерзання теплоносія в котлі. Ця функція дозволяє використовувати котел в приміщенні з температурою до - 5о С.
- Селектор швидкостей циркуляційного насоса. Дозволяє виставити швидкість роботи циркуляційного насоса для контуру опалення.
- Система, яка запобігає заклинювання циркуляційного насоса;
- Можливість підключення кімнатного термостата;
- Можливість підключення датчика зовнішньої температури.
Для безпечної та ефективної роботи опалювального газового котла необхідно використовувати димохідні системи і аксесуари Immergas. Газовий настінний котел від Immergas призначений для кріплення на стіну за допомогою спеціальних аксесуарів для серії Immergas Mini Nike.
| Характеристики | |
|---|---|
| Тип установки | Настінний |
| Камера згоряння | Відкрита |
| Кількість контурів | 2 (Опалення/ГВП) |
| ККД при номінальній потужності, % | 91 |
| Діапазон потужності опалення, % | 40-100 |
| Корисна потужність, кВт | 23,8 |
| Продуктивність ГВП (Δ = 30 С), л/хв | 11,1 |
| Теплообмінник | Роздільний |
| Тяга | Природна |
| Регульована температура контуру опалення | 35-85 |
| Розміри ( ширина, глибина, висота), мм | 440*240*755 |
| Вага, кг | 26,1 |
| Максимальний робочий тиск контуру ГВП, бар | 10 |
| Максимальний тиск контуру опалення, бар | 3 |
| Об'єм розширювального бака для системи опалення, л | 4,0 |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія, м | 24 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Immergas |
| Страна производитель | Италия |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Давление газа на входе в котел | 13 мбар |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Открытая |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Цвет | Белый |
| Вес | 26.1 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.7 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 35 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Объем расширительного бака | 4 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 11.1 л/мин |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 10 бар |
| Электрические параметры | |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 755 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте



