Immergas Nike Mythos 24 2 E - газовий котел з відкритою камерою згорання
Иммергаз Найк Митос 24 2 Е – димохідний двоконтурний газовий котел потужністю 24 кВт з роздільними теплообмінниками. Для нагрівання санітарної води використовується теплообмінник з неіржавіючої сталі, для контуру опалення - мідний.
Функції двоконтурного газового котла Nike Mythos 24 2 E:
- відкрита камера згоряння;
- електричне розпалювання;
- електронна модуляція полум'я;
- система автодіагностики із цифровою індикацією на дисплеї;
- система проти замерзання казана «Антифриз»;
- селектор швидкостей циркуляційного насоса;
- система, яка запобігає заклиненню циркуляційного насоса;
- можливість підключення кімнатного термостату
Характеристики Nike Mythos 24 2 E - газовий котел з відкритою камерою згорання
| Характеристики | |
|---|---|
| Тип установки | Настінний |
| Камера згоряння | Відкрита |
| Кількість контурів | 2 (Опалення/ГВП) |
| ККД при номінальній потужності, % | 89,8 |
| Вбудований бойлер | Немає |
| Діапазон потужності опалення, % | 40-100 |
| Корисна потужність, кВт | 23,6 |
| Продуктивність ГВП (Δ = 30 С), л/хв | 11,1 |
| Теплообмінник | Роздільний |
| Тяга | Природна |
| Встановлена електрична потужність, Вт | 100 |
| Регульована температура контуру опалення | 35 - 85 |
| Розміри ( ширина, глибина, висота), мм | 440*240*751 |
| Вага, кг | 26,1 |
| Максимальний робочий тиск контуру ГВП, бар | 10 |
| Максимальний тиск контуру опалення, бар | 3 |
| Об'єм розширювального бака для системи опалення, л | 4,2 |
| Серія | З відкритою камерою згоряння |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія, м | 24 |
| Можливість підключення датчика зовнішньої температури | Немає |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Immergas |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Давление газа на входе в котел | 13 мбар |
| Коэффициент полезного действия | 89.8 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Открытая |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Цвет | Белый |
| Вес | 26.1 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 35 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Объем расширительного бака | 4.2 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 11.1 л/мин |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 10 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 35 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 55 град. |
| Электрические параметры | |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 751 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте



