Двоконтурний газовий котел Immergas Nike Star 24 4 E з відкритою камерою згоряння
Італійський завод опалювальної техніки Immergas випустивв оновлену версію звичного газового котлаNike Star 24 3 E - Nike Star 24 4E. Іммергаз Найк Стар 24 4Е - це навісний, газовий котел з двома контурами і природною витяжкою (атмосферний), з одним бітермічним теплообмінником. У новій версії обладнання виробник змінив панель управління. Зараз вона більш сучасна, зручна та зрозуміла у використанні.
Ключові характеристики та функції побутового газового котла Nike Star 24 4E бренду Immergas
Виділимо головні технічні показники двоконтурного атмосферного газового настінного котла Найк Стар 24 4е фірми Іммергаз:
- розпалювання та модуляція потужності електронні;
- камера згоряння відкрита;
- теплообмінник один бітермічний (опалення та ГВП );
- система захисту від замерзання до -5С;
- адаптований до роботи з пультом дистанційного управління (ПДУ);
- байпас автоматичний;
- компактні розміри;
- мікропроцесорна система керування.
Як і у всіх приладах заводу Immergas, зібрані найкорисніші, сучасні функції, які гарантують якість, довговічність та комфорт використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Immergas |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Давление газа на входе в котел | 13 мбар |
| Коэффициент полезного действия | 91.1 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Открытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Цвет | Белый |
| Вес | 24.6 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 35 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Объем расширительного бака | 4.2 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 11.3 л/мин |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 10 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 35 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 55 град. |
| Электрические параметры | |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 105 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 751 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте







