Газовий двоконтурний котел ROCTERM RUBY TR2-B20 турбований призначений для опалення приміщень до 200 м2 та для приготування гарячої води в побуті.
Газові котли Rocterm Rubi працюють лише у приміщенні із закритою опалювальною системою з максимальним тиском до 3 бар.
Панелі керування газового котла Rubi TR2-B20 оснащені кнопками або ручками, які дозволяють користувачеві легко керувати побутовим газовим приладом.
Котли Роктерм Рубі TR2 оснащені 12 функціями безпеки та самодіагностики з відображенням коду поломки, що дозволяє легко їх виявити та усунути.
Пусконалагоджувальні роботи та технічне обслуговування газових котлів повинні проводитись лише фахівцями авторизованих сервісних центрів або спеціалістами з міськгазу.
Основні характеристики газового турбованого двоконтурного котла ROCTERM RUBY TR2-B20 :
- Потужність 20 кВт (турбо)
- Два роздільні теплообмінники
- Програмування роботи
- Рівень шуму до 40 ДцБ
- Самостійна діагностика
Технічні характеристики моделі котла Роктерм Рубі
- Максимальна потужність: 20 кВт
- Мінімальна потужність: 8 кВт
- ККД при 100% потужності: 90,4%
- ККД при 30% потужності: 87,7%
- Номінальне споживання природного газу: 2,12 м³/год
- Номінальне споживання зрідженого газу: 1,58 кг/год
- Температура запуску захисту від замерзання: 5 °C
- Мінімальна протока контуру ГВП: 2,5 кг/хв
- Максимальний тиск контуру ГВП: 0,8 МПа
- Мінімальний тиск контуру ГВП: 0,02 МПа
- Об’єм розширювального бачка: 6 л
- Максимальний тиск системи опалення: 0,3 МПа
- Номінальний тиск подачі газу: 1,3 КПа
- Номінальний тиск зрідженого газу: 2,8 КПа
- Максимальна температура теплоносія контуру опалення: 85 °C
- Мінімальна температура теплоносія контуру опалення: 30 °C
- Максимальна температура ГВП: 55 °C
- Мінімальна температура ГВП: 30 °C
- Протока при ∆t=25 °C: 10,4 кг/хв
- Протока при ∆t=30 °C: 8,6 кг/хв
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ROCTERM |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Давление газа на входе в котел | 13 мбар |
| Коэффициент полезного действия | 90.4 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Вес | 30 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.7 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 30 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Объем расширительного бака | 7 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 10.4 л/мин |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.5 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 10 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 30 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 55 град. |
| Электрические параметры | |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 110 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Диаметр дымохода | 100 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
- Цена: Цену уточняйте




