Душевая система RIZO RC62N SUS304 нержавеющая сталь, сатин
2 005 ₴
- В наличии
- Код: 6012
+380 (66) 562-27-44
VODAFONE (Viber)возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Душова система RIZO RC62N впишеться у будь-який дизайн ванної кімнати. Відсутність будь-якого покриття допомагає протистояти забрудненню та запобігати утворенню вапняного нальоту. Головною перевагою змішувачів RIZO є те, що вони виготовлені з харчової нержавіючої сталі SUS 304, яка не містить шкідливих домішок. Такі вироби майже не змінюють зовнішній вигляд з часом на відміну від хромованих виробів. Вся сантехніка RIZO має сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RIZO |
| Страна производитель | Китай |
| Материал душевой системы | Нержавеющая сталь |
| Установка | Настенная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Верхний душ | Да |
| Ручной душ | Да |
| Держатель душевой лейки | Да |
| Шланг | Да |
| Излив | Да |
| Смеситель | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Высота | 1250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Дополнительные функции | |
| Ручной душ регулируемый по высоте | Да |
| Ручной душ регулируемый по наклону | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір | Сатин |
| Виробник | Rizo |
Информация для заказа
- Цена: 2 005 ₴



