



Электрический котел ТЭНКО (TENKO) Cтандарт Плюс NEW 9_220/380 тенко (насос+расш. бак+безопасность)
20 587 ₴
- В наличии
- Код: 5797
Електричні котли серії СТАНДАРТ+(СПКЕ) NEW – являють собою високотехнологічне і надійне рішення для опалення Вашого будинку. Побудований на новій модульній конструкціі, зібраной на каркасі з оцинкованої сталі. Модель Cтандарт Плюс NEW 9_220/380 використовується для опалення приміщень площею до 90 кв.м. або в якості допоміжного пристрою в існуючій системі опалення. Модель потужністю 9кВт відрізняється високою ефективністю і надійністю та універсальним підключенням до мережі живлення 220 або 380В, зібрані на модульних контакторах. Корпус котла виконаний з оцинкованих набірних панелей. Котли двоблочні (два блока ТЕНів), мають аналогове управління, 3 ступені потужності. Крім того оснащені вбудованим циркуляційним насосом європейського виробництва Grundfos UPSO15/60-130, розширювальним баком об'ємом в 7 літрів (Zilmet-Італія), капілярним термостатом Cotherm французького виробництва, якісною (виробництво - Італія) гідрогрупою безпеки, а саме: автоматичним відводом повітря, датчиком тиску, запобіжним клапаном, мідна «обвязка». Котли даної серії мають додатковий електрозахист - дублюючий модульний контактор. Їх можна експлуатувати тільки в системі опалення закритого типу з тиском не менше 1 бар. Також в системі управління котла є клема для підключення зовнішнього пристрою, замкнута перемичкою (кімнатний термостат, добово-тижневий програматор). Теплоносій регулюється плавно в діапазоні 0-90 С. Підключення теплоносія ¾ (патрубок обратки теплоносія – знизу справа, патрубок подачі – знизу зліва)
Переваги моделі:
- Порошкове фарбування корпусу
- Гідравлічна група безпеки
- Ступінчасте регулювання потужності
- Комплектація з продуктивною циркуляційною помпою
- Можливість каскадного підключення
- Теплообмінник виконаний з товстостінної труби
- Можливість підключення кімнатного термостата
- Вбудований термоотсекатель
- Візуальна індикація режимів роботи
- Нетрудомістка інсталяція
- Можливість підключення системи теплої підлоги
- Експлуатація з багатотарифним лічильником
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenko |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 9 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Электричество |
| Коэффициент полезного действия | 98 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| ТЭНовый нагреватель | Да |
| Количество ТЭНов | 6 шт |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Объем воды в котле | 7.5 л |
| Цвет | Белый |
| Вес | 31 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 1 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 1 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Объем расширительного бака | 7 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В, 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 740 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Возможность подключения комнатного термостата-программатора | Да |
- Цена: 20 587 ₴



